דיני משפחה

 

הפעילות המשפטית במשרד בתחום דיני המשפחה רחבה ומקיפה את כל ענפי המשפט בתחום נישואין וגירושין וכוללת ליווי צמוד בכל ההליכים המשפטים המתנהלים בבתי הדין הרבניים ובבתי המשפט האזרחיים לענייני משפחה.

במהלך השנים טיפל המשרד בתיקים רבים ומורכבים הדורשים מתן פתרונות יצירתיים, תוך שימת דגש הן על הפן המקצועי והן על הפן הבינאישי  תוך שמירה על טובת הילדים ומזעור נזקי המשפחה.

תחום דיני המשפחה והגירושין הנו עולם ומלואו, בעל רגישות רבה, כאשר לרוב מדובר בהליך מורכב ולא פשוט המצריך ניסיון ומיומנות. צוות המשרד בראשותו של עו"ד איתי בר ועו"ד אלי שיליאן מלווים כל תיק בשיתוף פעולה מלא ובאמתחתם רקורד הצלחות מרשים והצלחה גם בתיקים שנחשבו לתיקים אבודים.

עו"ד איתי בר -עו"ד דיני משפחה וירושות ומגשר מוסמך מטעם המוסד הארצי לגישור. עו"ד בר מכהן בתפקיד סגן יו"ר ועדת דיני משפחה בלשכת עורכי הדין ,הנו בעל חשיבה יצירתית  ובעל יכולות מרשימות לטפל בסכסוכים בהצלחה רבה. לאור הצלחותיו בתיקי גירושין מורכבים במיוחד נבחר עו"ד בר לאחד מעו"ד המבטיחים בתחום ע"י עיתון כלכליסט.

עו"ד אלי שיליאן-עו"ד מומחה לדיני משפחה, בעל ותק של מעל 10 שנים בתחום, בעל יכולות מרשימות בתחום הבינאישי, באמתחתו הישגים מרשימים רבים, לרבות היכולת לסיים הליכים משפטיים מורכבים במהירות וביעילות.

שני עורכי הדין עובדים בהרמוניה, בצורה יסודית ובשיתוף עם הלקוח על גיבוש אסטרטגית פעולה שהוכיחה את עצמה לאורך השנים והביאה לסיומם של הסכמי גירושין בהצלחה מרובה.

 

 


משמורת
ידועים בציבור